Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Brightburn: Syn ciemności

Brightburn: Syn ciemności (2019) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Brightburn
Czas trwania:
91 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Brightburn: Syn ciemności Lektor PL film za darmo online Po wielu latach bezskutecznej walki z bezpłodnością, marzenie Tori Breyer (Elizabeth Banks) spełnia się. Na Ziemię przybywa tajemniczy niemowlak. Dla Tori i jej męża Kyle'a (David Denman) Brandon (Jackson A. Dunn) jest wszystkim, czego zawsze pragnęli - utalentowanym, interesującym się światem, fantastycznym dzieckiem. Wszystko zmienia się, gdy Brandon wchodzi w okres dojrzewania. W jego zachowaniu ujawniają się przedziwne czarne moce, co bardzo niepokoi Tori. A on, kiedy już odkrył w sobie odmienność, z cudownego dziecka zamienia się w drapieżnego, złego młodego człowieka, który terroryzuje miasto.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Brightburn: Syn ciemności
  • Brightburn: Syn ciemności online
  • Brightburn: Syn ciemności za darmo
  • Brightburn: Syn ciemności Lektor PL
  • Brightburn: Syn ciemności Lektor PL online
  • Brightburn: Syn ciemności oglądaj
  • Brightburn: Syn ciemności Lektor PL bez limitów
  • Brightburn: Syn ciemności bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Brightburn: Syn ciemności online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.