Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Błękitny Książę i wróżka Lupina
3632 wyświetleń

Błękitny Książę i wróżka Lupina

(2016) Lektor PL
Czas trwania:
58 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 3/5

Opis:
Błękitny Książę (Jonathan Berlin) mimo iż jest w odpowiednim wieku, by wybrać sobie przyszłą żonę, nie jest zainteresowany żadną z przybywających do swojego zamku młodych dam. Gdy pewnego razu książę wybiera się na przejażdżkę do lasu, spotyka tam tajemniczą nieznajomą. Piękna dziewczyna okazuje się być wróżką o imieniu Lupina (Ruby O. Fee). Błękitny i Lupina zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia i postanawiają zobaczyć się jeszcze raz. Pierwsze spotkanie zakochanych widzi matka księcia. Królowa (Mechthild Großmann) nie jest zadowolona z wyboru swojego syna i w tym celu wzywa do zamku wiedźmę (Friederike Kempter), która zgadza się rozdzielić zakochanych. Błękitny i Lupina spotykają się ponownie, a wiedźma rzuca na nich zaklęcie. Gdy przyjaciel księcia i siostra wróżki dowiadują się o tym, postanawiają za wszelką cenę cofnąć zły czar.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Błękitny Książę i wróżka Lupina
  • Błękitny Książę i wróżka Lupina online
  • Błękitny Książę i wróżka Lupina za darmo
  • Błękitny Książę i wróżka Lupina Lektor PL
  • Błękitny Książę i wróżka Lupina Lektor PL online
  • Błękitny Książę i wróżka Lupina oglądaj
  • Błękitny K
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Błękitny Książę i wróżka Lupina online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.