Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Błękitna Głębia 2: Rafa

Błękitna Głębia 2: Rafa (2009) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Into the Blue 2: The Reef
Czas trwania:
92 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Błękitna Głębia 2: Rafa Lektor PL film za darmo online Złap falę i przeżyj ekstremalną, oceaniczną przygodę z filmem "Błękitna Głębia 2: Rafa", który opowiada historię dwojga lubiących ryzyko nurków. Sebastion (Chris Carmack) i Dani (Laura Vandervoort) to seksowna para, która w zamian za duże pieniądze podejmuje się poprowadzenia grupy nurków w głąb otaczającej wyspę rafy. Podwodna eskapada pośród bogatej hawajskiej rafy przeradza się jednak w niebezpieczną wyprawę, podczas której próbie poddane zostaną nie tylko umiejętności pary, ale również ich miłość oraz wola życia.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Błękitna Głębia 2: Rafa
  • Błękitna Głębia 2: Rafa online
  • Błękitna Głębia 2: Rafa za darmo
  • Błękitna Głębia 2: Rafa Lektor PL
  • Błękitna Głębia 2: Rafa Lektor PL online
  • Błękitna Głębia 2: Rafa oglądaj
  • Błękitna Głębia 2: Rafa Lektor PL bez limitów
  • Błękitna Głębia 2: Rafa bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Błękitna Głębia 2: Rafa online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.