Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Biznes

Biznes (2005) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
The Business
Czas trwania:
97 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Biznes Lektor PL film za darmo online Lata 80-te, zalane słońcem wybrzeże Costa del Sol. Frankie ucieka z Londynu do Malagi, zabierając ze sobą jedynie puszkę wypełnioną kasą. Tam jednak oprócz słońca i sangrii toczy się zupełnie inne życie ? narkotyki, ciemne interesy i przemoc. Frankie nie zdaje sobie sprawy, że praca, którą podejmuje u znanego playboya i byłego oszusta Charliego zmieni na zawsze jego życie. Wkrótce sam staje się członkiem gangu i budzi się wciągnięty w okrutny świat zorganizowanej przestępczości, gdzie nie ma żadnych zasad. Wszystko jeszcze bardziej się komplikuje, kiedy uwagę na Frankiego zwracają dziewczyna Sammy'ego ? Carly, burmistrz Puerto Banus, kolumbijska mafia i straż przybrzeżna Hiszpanii. Frankie przekonuje się, jak gorzki może być sen o słonecznej Hiszpanii...

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Biznes
  • Biznes online
  • Biznes za darmo
  • Biznes Lektor PL
  • Biznes Lektor PL online
  • Biznes oglądaj
  • Biznes Lektor PL bez limitów
  • Biznes bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Biznes online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.