Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Bez przebaczenia

Bez przebaczenia (2018) Napisy PL
Czas trwania:
90 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: 3/5
Opis:
Oglądaj Bez przebaczenia Napisy PL film za darmo online Życie inżyniera budowlanego Witalija Kałojewa zatrzymało się w momencie, gdy samolot linii lotniczych „Bashavia”, z jego żoną i dziećmi na pokładzie, zderzył się nad Jeziorem Bodeńskim z samolotem transportowym. Nie doczekawszy się swoich bliskich na lotnisku w Barcelonie, Witalij wyrusza na miejsce katastrofy, gdzie odnajduje ich ciała. Kałojew w jednej chwili traci wszystko, cały sens swojego życia. Nie czekając na sprawiedliwy wyrok sądu, odnajduje kontrolera ruchu lotniczego, z winy którego doszło do wypadku. Film oparty jest na autentycznych wydarzeniach

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Bez przebaczenia
  • Bez przebaczenia online
  • Bez przebaczenia za darmo
  • Bez przebaczenia Napisy PL
  • Bez przebaczenia Napisy PL online
  • Bez przebaczenia oglądaj
  • Bez przebaczenia Napisy PL bez limitów
  • Bez przebaczenia bez limitów
Aktorzy:
- Brak informacji o aktorach -
Po obejrzeniu

Bez przebaczenia online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.