Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Bandziory z Brooklynu

Bandziory z Brooklynu (2018) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
First We Take Brooklyn
Czas trwania:
86 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Bandziory z Brooklynu Lektor PL film za darmo online Główny bohater filmu „Bandziory z Brooklynu” odbywa wyrok dożywocia, za morderstwo, które popełnił zaledwie w wieku 17 lat, w jednym z najcięższych więzień w Izraelu, Mikki Levy nigdy nie myślał, że kiedykolwiek ujrzy światło dzienne. Kiedy został przedwcześnie wypuszczony ze względów technicznych, Mikki przenosi się do Nowego Jorku, mając nadzieję na nowy początek. Jego najbliższa rodzina stara się go trzymać z dala o przestępczej ścieżki. Wkrótce zanurza się w brutalny świat przestępczości, jedyną rzeczą, która może go trzymać od tego z daleka, jest miłość do dziewczyny z sąsiedztwa, ale czy tak się stanie?

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Bandziory z Brooklynu
  • Bandziory z Brooklynu online
  • Bandziory z Brooklynu za darmo
  • Bandziory z Brooklynu Lektor PL
  • Bandziory z Brooklynu Lektor PL online
  • Bandziory z Brooklynu oglądaj
  • Bandziory z Brooklynu Lektor PL bez limitów
  • Bandziory z Brooklynu bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Bandziory z Brooklynu online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.