Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Ballada o Busterze Scruggsie
12700 wyświetleń

Ballada o Busterze Scruggsie

(2018) Lektor PL

Czas trwania:
132 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 4/5

Opis:
Uśmiechnięty kowboj podśpiewuje sobie radośnie w rytm kolejnych upadających przed nim zwłok. Podrzędny showman podróżuje ze znajomym dziwolągiem, poszukując ludzi, którzy zapłacą bez większego zastanowienia, by posłuchać i popatrzeć na mężczyznę bez rąk i nóg. Podstarzały poszukiwacz złota odkrywa przypadkiem prawdziwy raj, który nie jest jednak tym, czym się z początku wydaje.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Ballada o Busterze Scruggsie
  • Ballada o Busterze Scruggsie online
  • Ballada o Busterze Scruggsie za darmo
  • Ballada o Busterze Scruggsie Lektor PL
  • Ballada o Busterze Scruggsie Lektor PL online
  • Ballada o Busterze Scruggsie oglądaj
  • Ballada o Busterze Scruggsie
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Ballada o Busterze Scruggsie online

zobacz również:
Syn
Syn (2017)
Ocena N/A

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.