Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Bajka O tym co wyruszył by nauczyć się bać

Bajka O tym co wyruszył by nauczyć się bać (2014) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Najpiękniejsze baśnie braci Grimm - Von einem, der auszog, das Fürchten zu lernen - From one who set out to learn to fear
Czas trwania:
58 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Bajka O tym co wyruszył by nauczyć się bać Lektor PL film za darmo online Michael (Tim Oliver Schultz) jest niezwykle dzielnym młodzieńcem, jednak jego bliskich niepokoi fakt, że chłopiec nigdy nie zaznał lęku. Michael opuszcza rodzinną wieś i wyrusza w podróż, by poznać, co to jest strach. Po pewnym czasie dociera do miejscowości, w której królewski zamek został opanowany przez duchy. Zdesperowany władca (Heiner Lauterbach) obiecuje rękę córki Elisabeth (Isolda Dychauk) śmiałkowi, który pozbędzie się przerażających zjaw z jego posiadłości. Gdy kolejnym ochotnikom nie udaje się sprostać zadaniu, do króla zgłasza się Michael.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Bajka O tym co wyruszył by nauczyć się bać
  • Bajka O tym co wyruszył by nauczyć się bać online
  • Bajka O tym co wyruszył by nauczyć się bać za darmo
  • Bajka O tym co wyruszył by nauczyć się bać Lektor PL
  • Bajka O tym co wyruszył by nauczyć się bać Lektor PL online
  • Bajka O tym co wyruszył by nauczyć się bać oglądaj
  • Bajka O tym co wyruszył by nauczyć się bać Lektor PL bez limitów
  • Bajka O tym co wyruszył by nauczyć się bać bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Bajka O tym co wyruszył by nauczyć się bać online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.