Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Baśń o sześciu łabędziach

Baśń o sześciu łabędziach (2012) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Najpiękniejsze baśnie braci Grimm - Die sechs Schwäne
Czas trwania:
0 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Baśń o sześciu łabędziach Lektor PL film za darmo online Młoda dziewczyna Constanze (Sinja Dieks) odkrywa, że przed laty ojciec przeklął jej sześciu braci, którzy przemienili się w łabędzie i odlecieli, ukrywając się w okolicznych lasach. Dziewczyna dowiaduje się również, że jest jedyną osobą będącą w stanie zdjąć z nich klątwę, jednakże są pewne warunki. Przez sześć lat nie może się odezwać ani słowem, a w tym czasie musi uszyć sześć koszul z pokrzyw. Aby tego dokonać, Constanze udaje się w podróż do przeszłości. Na swojej drodze spotyka księcia Markusa (André Kaczmarczyk), w którym zakochuje się z wzajemnością. Jednak mimo uczucia do ukochanego, dziewczyna wciąż robi wszystko, by odczarować braci.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Baśń o sześciu łabędziach
  • Baśń o sześciu łabędziach online
  • Baśń o sześciu łabędziach za darmo
  • Baśń o sześciu łabędziach Lektor PL
  • Baśń o sześciu łabędziach Lektor PL online
  • Baśń o sześciu łabędziach oglądaj
  • Baśń o sześciu łabędziach Lektor PL bez limitów
  • Baśń o sześciu łabędziach bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Baśń o sześciu łabędziach online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.