Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Atak paniki
19527 wyświetleń

Atak paniki

(2017)
Czas trwania:
100 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 3/5

Opis:
Dramat styka się z komedią w siedmiu historyjkach opowiadających o tym, że nasz cały świat może się zawalić w każdej chwili. I tak mamy tu pisarkę kryminałów, która na randce spotyka swojego byłego faceta. Jest też mąż i żona, którzy wybierając się w podróż życia siadają na najgorszych z możliwych miejscach w samolocie. Z kolei pewien nastolatek pierwszy raz pali trawkę i przeżywa totalny odlot. Młoda dziewczyna gra w filmach porno i boi się, że ją zdemaskują jej koleżanki. Jest jeszcze pokręcony radiowiec, kelner który chce podbić świat i panna młoda rodząca na własnym weselu z pomocą psiego psychologa. Wszyscy oni ulegają atakowi paniki i dochodzą do momentu, gdzie jest już tylko jedno wyjście.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Atak paniki
  • Atak paniki online
  • Atak paniki za darmo
  • Atak paniki Lektor PL
  • Atak paniki Lektor PL online
  • Atak paniki oglądaj
  • Atak paniki Lektor PL bez limitów
  • Atak paniki bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Atak paniki online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.