Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Amerykańskie pieszczochy
2669 wyświetleń

Amerykańskie pieszczochy (2018) Lektor PL
Czas trwania:
82 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak

Opis:
Oglądaj za darmo Amerykańskie pieszczochy Lektor PL filmy Na wzgórzach Hollywood mieszka rodzeństwo: dwudziestoletni Tod (Rhys Wakefield) wraz z dwa lata młodszą siostrą Lani (Fabianne Therese). Dzięki pieniądzom ich babci Judy (Lesley Ann Warren), która była wielką gwiazdą kina mogą żyć bardzo wygodnie. Pewnego dnia dochodzi do tragedii. Okazuje się, że porywczy Tod przez przypadek zabija babcię. Zdesperowane rodzeństwo zrobi wszystko, by o ich sekrecie nikt się nie dowiedział. Znakomity thriller psychologiczny opowiadający o dwójce rozpieszczonych młodych ludzi, którzy próbują za wszelka cenę ukryć tajemnicę.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Amerykańskie pieszczochy
  • Amerykańskie pieszczochy online
  • Amerykańskie pieszczochy za darmo
  • Amerykańskie pieszczochy Lektor PL
  • Amerykańskie pieszczochy Lektor PL online
  • Amerykańskie pieszczochy oglądaj
  • Amerykańskie pieszczochy Lektor PL bez limitów
  • Amery
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Amerykańskie pieszczochy online

zobacz również:

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.