Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Amerykanin w marynacie

Amerykanin w marynacie (2020) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
An American Pickle
Czas trwania:
88 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Amerykanin w marynacie Lektor PL film za darmo online Herschel Greenbaum (Seth Rogen) jest zmagającym się z losem robotnikiem, który wyjechał do Ameryki w 1920 roku w pogoni za marzeniami o lepszym życiu dla swojej ukochanej rodziny. Pewnego dnia, pracując w fabryce, wpada do kadzi z piklami, gdzie przebywa doskonale zakonserwowany przez 100 lat. Kiedy mężczyzna pojawia się na współczesnym Brooklynie, z przerażeniem stwierdza, że nie postarzał się ani o dzień. Herschel szuka swojej rodziny, ale dowiaduje się, że jego jedynym żyjącym krewnym jest jego prawnuk, Ben Greenbaum (również Seth Rogen), programista komputerowy o łagodnym usposobieniu, którego nawet nie próbuje zrozumieć.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Amerykanin w marynacie
  • Amerykanin w marynacie online
  • Amerykanin w marynacie za darmo
  • Amerykanin w marynacie Lektor PL
  • Amerykanin w marynacie Lektor PL online
  • Amerykanin w marynacie oglądaj
  • Amerykanin w marynacie Lektor PL bez limitów
  • Amerykanin w marynacie bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Amerykanin w marynacie online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.