Logowanie

Oglądaj

Gatunki


American Pie: Dziewczyny rządzą

American Pie: Dziewczyny rządzą (2020) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
American Pie Presents: Girls' Rules
Czas trwania:
95 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj American Pie: Dziewczyny rządzą Lektor PL film za darmo online Najnowsza, dziewiąta już odsłona serii American Pie nosi tytuł Girls' Rules. Akcja filmu rozgrywa się w tym samym miejscu, co oryginalny film American Pie - czyli w East Great Falls High School. To miejsce i rodzaj humoru będą prawdopodobnie jedynymi elementami łączącymi nowy epizod z pierwszymi filmami, a zatem nie zobaczymy tu Jasona Biggsa czy Seanna Williama Scotta. Wiadomo jedynie, że jedna z postaci będzie w jakiś sposób związana ze Stiflerem. Głównymi bohaterkami będą dziewczyny chcące poszerzyć swoje horyzonty seksualne, a zatem tematyka pozostaje bez zmian - Annie, Kayla, Michelle i Stephanie mają dość niepowodzeń i chcą urozmaicić swoje życie miłosne przed ukończeniem szkoły.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • American Pie: Dziewczyny rządzą
  • American Pie: Dziewczyny rządzą online
  • American Pie: Dziewczyny rządzą za darmo
  • American Pie: Dziewczyny rządzą Lektor PL
  • American Pie: Dziewczyny rządzą Lektor PL online
  • American Pie: Dziewczyny rządzą oglądaj
  • American Pie: Dziewczyny rządzą Lektor PL bez limitów
  • American Pie: Dziewczyny rządzą bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

American Pie: Dziewczyny rządzą online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.