Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Alicja po drugiej stronie lustra

Alicja po drugiej stronie lustra (2016) Napisy PL
Oryginalny tytuł:
Alice Through the Looking Glass
Czas trwania:
113 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Alicja po drugiej stronie lustra Napisy PL film za darmo online Alice Kingsleigh (Mia Wasikowska) ostatnie kilka lat spędziła, przemierzając morza i oceany świata, jak niegdyś robił to jej ojciec. Po powrocie do Londynu Alicja natrafia na magiczne lustro, dzięki któremu ponownie przenosi się do fantastycznej Krainy Czarów. Tam czekają na nią starzy znajomi: Biały Królik, Pan Gąsienica, Kot z Cheshire i Szalony Kapelusznik. Okazuje się jednak, że ten ostatni wpadł w poważne tarapaty i nie jest już sobą. By ratować przyjaciela, Alicja wyrusza w przeszłość, podejmując nierówną walkę z Czasem, w której stawką jest ocalenie Kapelusznika.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Alicja po drugiej stronie lustra
  • Alicja po drugiej stronie lustra online
  • Alicja po drugiej stronie lustra za darmo
  • Alicja po drugiej stronie lustra Napisy PL
  • Alicja po drugiej stronie lustra Napisy PL online
  • Alicja po drugiej stronie lustra oglądaj
  • Alicja po drugiej stronie lustra Napisy PL bez limitów
  • Alicja po drugiej stronie lustra bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Alicja po drugiej stronie lustra online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.