Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Aksamitny królik

Aksamitny królik (2009) Dubbing PL
Oryginalny tytuł:
The Velveteen Rabbit
Czas trwania:
97 minut
Gatunek:
Typ:

Dubbing PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Aksamitny królik Dubbing PL film za darmo online Toby Morgan jest młodym chłopcem. Czuje się bardzo samotny mieszkając z wymagającą babcią i ciągle wyjeżdżającym ojcem. Pewnego dnia znajduje na strychu wypchanego królika, którego przed śmiercią zostawiła mu mama. Jego łzy tęsknoty sprawiają, że pluszak przekształca się w animowanego zabawnego królika, który zabiera chłopca w podróż do animowanej krainy. Obaj chcą, żeby ich największe marzenia się spełniły. Królik chce stać się kiedyś prawdziwym królikiem, natomiast Toby chce mieć znów szczęśliwą, oddaną rodzinę. W realizacji ich marzeń chcą im pomóc postacie Konia i Łabędzia, które spotykają w bajkowej krainie.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Aksamitny królik
  • Aksamitny królik online
  • Aksamitny królik za darmo
  • Aksamitny królik Dubbing PL
  • Aksamitny królik Dubbing PL online
  • Aksamitny królik oglądaj
  • Aksamitny królik Dubbing PL bez limitów
  • Aksamitny królik bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Aksamitny królik online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.