Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Adú

Adú (2020) Napisy PL
Oryginalny tytuł:
Adú
Czas trwania:
119 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Adú Napisy PL film za darmo online In a desperate attempt to reach Europe and crouched before an airstrip in Cameroon, a six-year-old boy and his older sister wait to sneak into the holds of an airplane. Not too far away, an environmental activist contemplates the terrible image of an elephant, dead and fangless. Not only do you have to fight against poaching, but you will also have to meet the problems of your newly arrived daughter from Spain. Thousands of kilometers to the north, in Melilla, a group of civil guards prepare to face the furious crowd of sub-Saharan people who have begun the assault on the fence. Three stories linked by a central theme, in which none of its protagonists know that their destinies are doomed to cross and that their lives will no longer be the same.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Adú
  • Adú online
  • Adú za darmo
  • Adú Napisy PL
  • Adú Napisy PL online
  • Adú oglądaj
  • Adú Napisy PL bez limitów
  • Adú bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Adú online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.