Logowanie

Oglądaj

Gatunki


A Lonely Place to Die

A Lonely Place to Die (2011) Napisy PL
Oryginalny tytuł:
A Lonely Place to Die
Czas trwania:
99 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj A Lonely Place to Die Napisy PL film za darmo online Grupa alpinistów, prowadzona przez Alison (Melissa George) praktykuje wspinaczkę na najbardziej niebezpiecznym górzystym terenie Szkocji. Nagle jeden z nich słyszy dziwne dźwięki. Podążając za nimi, znajdują 8-letnią dziewczynkę, ukrytą w bunkrze pod ziemią. Przerażona, odwodniona i wygłodzona nie może mówić. Gdy alpiniści decydują się zabrać ją ze sobą, nie spodziewają się makabrycznych konsekwencji. Okazuje się, że dziewczynka była ofiarą porwania, a jej oprawcy zrobią wszystko, by ją odzyskać.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • A Lonely Place to Die
  • A Lonely Place to Die online
  • A Lonely Place to Die za darmo
  • A Lonely Place to Die Napisy PL
  • A Lonely Place to Die Napisy PL online
  • A Lonely Place to Die oglądaj
  • A Lonely Place to Die Napisy PL bez limitów
  • A Lonely Place to Die bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

A Lonely Place to Die online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.