Logowanie

Oglądaj

Gatunki


9 życie Louisa Draxa

9 życie Louisa Draxa (2016) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
The 9th Life of Louis Drax
Czas trwania:
108 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj 9 życie Louisa Draxa Lektor PL film za darmo online W dniu swoich dziewiątych urodzin, Louis Drax, którego od zawsze prześladował niewytłumaczalny pech, w wyniku tajemniczego wypadku zapada w głęboką śpiączkę. Znany neurolog Allan Pascal, którego pociąga piękna matka chłopca, chce poznać prawdę i dowiedzieć się, czy Louisowi nadal grozi niebezpieczeństwo. Policyjne śledztwo nie odpowiada na kolejne niepokojące pytania. Lekarz decyduje się na udział w kontrowersyjnym eksperymencie, podczas którego chłopiec z otchłani śpiączki nawiązuje kontakt ze światem i odsłania porażające fakty...

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • 9 życie Louisa Draxa
  • 9 życie Louisa Draxa online
  • 9 życie Louisa Draxa za darmo
  • 9 życie Louisa Draxa Lektor PL
  • 9 życie Louisa Draxa Lektor PL online
  • 9 życie Louisa Draxa oglądaj
  • 9 życie Louisa Draxa Lektor PL bez limitów
  • 9 życie Louisa Draxa bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

9 życie Louisa Draxa online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.