Logowanie

Oglądaj

Gatunki


3 dni w Quiberon

3 dni w Quiberon (2018) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
3 Tage in Quiberon - 3 Days in Quiberon
Czas trwania:
115 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj 3 dni w Quiberon Lektor PL film za darmo online Szkic do portretu Romy Schneider - legendarnej niemieckiej aktorki o międzynarodowej karierze, która zasłynęła w roli księżniczki Sissy, by później zostać gwiazdą artystycznych filmów Sauteta, Viscontiego czy Żuławskiego. W 1981 roku targana wewnętrznymi demonami ikona kina (w tej roli do złudzenia przypominająca ją Marie Bäumer) przebywa na odwyku we francuskim miasteczku Quiberon. Czuje się coraz gorzej, na pomoc wzywa przyjaciółkę Hilde. W ośrodku jest także prasa: zaprzyjaźniony fotoreporter oraz cięty dziennikarz tygodnika "Stern", któremu aktorka zgodziła się udzielić wywiadu. Co przydarzyć się może tej czwórce podczas tytułowych dni na wybrzeżu?

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • 3 dni w Quiberon
  • 3 dni w Quiberon online
  • 3 dni w Quiberon za darmo
  • 3 dni w Quiberon Lektor PL
  • 3 dni w Quiberon Lektor PL online
  • 3 dni w Quiberon oglądaj
  • 3 dni w Quiberon Lektor PL bez limitów
  • 3 dni w Quiberon bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

3 dni w Quiberon online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.