Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


14+Historia pierwszej miłości
5923 wyświetleń

14+Historia pierwszej miłości (2015) Napisy PL
Czas trwania:
106 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: 5/5

Opis:
Oglądaj za darmo 14+Historia pierwszej miłości Napisy PL filmy Błyskotliwie i zabawnie opowiedziana historia pierwszej młodzieńczej, a właściwie dziecięcej miłości, która rozkwita na obrzeżach wielkiej metropolii, wśród betonowych bloków i zatłoczonych ulic. Współcześni Romeo i Julia, uwikłani w sieci wirtualnych kontaktów, lajków i selfie, próbują po omacku znaleźć drogę ku sobie, pokonując liczne przeszkody. Jednak najtrudniejsze do pokonania okazują się ich własne kompleksy i strach przed odrzuceniem.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • 14+Historia pierwszej miłości
  • 14+Historia pierwszej miłości online
  • 14+Historia pierwszej miłości za darmo
  • 14+Historia pierwszej miłości Napisy PL
  • 14+Historia pierwszej miłości Napisy PL online
  • 14+Historia pierwszej miłości oglądaj
  • 14+Historia pierwszej
Aktorzy:
Po obejrzeniu

14+Historia pierwszej miłości online

zobacz również:

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.