Logowanie

Oglądaj

Gatunki


14 Ostrzy

14 Ostrzy (2010) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
14 Blades - Jin yi wei - 錦衣衛
Czas trwania:
114 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj 14 Ostrzy Lektor PL film za darmo online Akcja toczy się w Chinach za panowania dynastii Ming. Główni bohaterowie, są członkami elitarnej gwardii cesarza, która składała się z wyszkolonych zabójców rekrutowanych spośród ulicznych sierot. Ludzie ci poświęcali życie by służyć cesarzowi i ojczyźnie. Kiedy władzę na dworze cesarskim przejmuję zły eunuch Jia, dwóch najlepszych spośród gwardzistów Quinlong (Donnie Yen) i Xuanwu (Qi Yuwu), zostaje wyznaczonych do wykradzenia listy zawierającej nazwiska osób lojalnych wobec cesarskiej władzy. Zdradzony przez swojego towarzysza Quinlong ledwo uchodzi z życiem. Postanawia odszukać i uratować ludzi, którzy byli na liście. Na przeszkodzie stoją jednak jego dawni towarzysze.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • 14 Ostrzy
  • 14 Ostrzy online
  • 14 Ostrzy za darmo
  • 14 Ostrzy Lektor PL
  • 14 Ostrzy Lektor PL online
  • 14 Ostrzy oglądaj
  • 14 Ostrzy Lektor PL bez limitów
  • 14 Ostrzy bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

14 Ostrzy online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.