Logowanie

Oglądaj

Gatunki


101 dalmatyńczyków II: Londyńska przygoda

101 dalmatyńczyków II: Londyńska przygoda (2003) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
101 Dalmatians II: Patch's London Adventure
Czas trwania:
70 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj 101 dalmatyńczyków II: Londyńska przygoda Lektor PL film za darmo online "101 Dalmatyńczyków II. Londyńska przygoda" to znakomita kontynuacja klasycznego arcydzieła Disneya, w której znajdziesz jeszcze więcej szczeniaczków, humoru i zabawy. Mały Ciapek marzy o tym, aby wyróżnić się spośród tłumu nakrapianych braci. Okazja nadarza się, gdy przypadkiem poznaje swego telewizyjnego idola, psa Groma. Kiedy zaufany pomocnik sławnego czworonoga - Piorunek - odkrywa, że producenci programu szukają nowej gwiazdy, psiaki opuszczają telewizyjne studio i wyruszają na ulice, by udowodnić swoje bohaterstwo w prawdziwym świecie. A że do miasta powraca okrutna Cruella De Mon, będą mieli szansę się wykazać... Zanurz się w morzu kropek i przeżyj kolejną niezwykłą przygodę z uroczymi psimi bohaterami Disneya!

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • 101 dalmatyńczyków II: Londyńska przygoda
  • 101 dalmatyńczyków II: Londyńska przygoda online
  • 101 dalmatyńczyków II: Londyńska przygoda za darmo
  • 101 dalmatyńczyków II: Londyńska przygoda Lektor PL
  • 101 dalmatyńczyków II: Londyńska przygoda Lektor PL online
  • 101 dalmatyńczyków II: Londyńska przygoda oglądaj
  • 101 dalmatyńczyków II: Londyńska przygoda Lektor PL bez limitów
  • 101 dalmatyńczyków II: Londyńska przygoda bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

101 dalmatyńczyków II: Londyńska przygoda online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.