Logowanie

Oglądaj

Gatunki


101 Dalmatyńczyków

101 Dalmatyńczyków (1961) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
One Hundred and One Dalmatians
Czas trwania:
79 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj 101 Dalmatyńczyków Lektor PL film za darmo online Dzieje się to w Londynie. Dalmatyńczyk Pongo postanowił znaleźć towarzyszkę życia dla swego pana Roberta. Po bezowocnych poszukiwaniach znajduję piękną dalmatynkę Czikę, której pani była równie piękna. Wkrótce nawiązują znajomość w parku, a potem Robert i Anita biorą ślub. Jednak przyjaciółka Anity - Cruella de Mon zapragnęła uszyć sobie futro z młodych szczeniąt. Nakazuje dwóm nieudacznikom - Nochalowi i Baryle kradziesz szczeniąt. Na ratunek swym dzieciom wyruszają Pongo i Czika. Czy uda im się uratować szczenięta?...

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • 101 Dalmatyńczyków
  • 101 Dalmatyńczyków online
  • 101 Dalmatyńczyków za darmo
  • 101 Dalmatyńczyków Lektor PL
  • 101 Dalmatyńczyków Lektor PL online
  • 101 Dalmatyńczyków oglądaj
  • 101 Dalmatyńczyków Lektor PL bez limitów
  • 101 Dalmatyńczyków bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

101 Dalmatyńczyków online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.